תל אביב היא אחת מהערים התוססות ומלאות החיים בישראל, ודווקא בתל אביב תמצאו את מרכזי העסקים הכי פעילים במדינה: משרדי חברות ועסקים שפועלים בלב העיר ללא הפסקה. לצד העסקים והחברות הגדולות, תושבי העיר גם נהנים מאורח חיים דינמי ומלא חיים ועניין, ועובדים מהבית או מהמשרד. בכל המקומות האלו יש צורך בדיו למדפסת, ואם אתם מחפשים דיו למדפסת בתל אביב חשוב שתדעו שתוכלו למצוא אותו בקלות, עם משלוח עד הבית ובהתאמה מושלמת למדפסת הביתית או המשרדית שלכם.

איך מוצאים את דגם ראש הדיו?

רבים עשויים לבוא לחנות או להיכנס לאתר בלי לדעת איזה דיו למדפסת הם צריכים, ואולי לבחור בראש דיו שיתברר כלא מתאים למדפסת שלהם. מדובר במצב בעייתי שיצריך מהם החלפה של המוצר, ואולי גם טרטור מיותר בין החנויות או סניפי הדואר לשליחת המוצר בחזרה. הדרך למנוע את זה היא לברר מראש מה ראש הדיו הנחוץ לכם. יש כמה דרכים להימנע מכך ולקנות את המוצר המתאים:

  • פתחו את המדפסת ובדקו איזה ראש דיו כבר קיים בה. יהיה לו מספר או מזהה כלשהו, וכך תוכלו לקנות ראש דיו זהה למה שכבר יש לכם.
  • חפשו באינטרנט את הדגם של המדפסת שלכם, ולצד שם הדגם תוכלו למצוא את מספר ראש הדיו הדרוש. לא יודעים מה דגם המדפסת? זה ככל הנראה יהיה כתוב על חזית המדפסת עצמה או על האריזה שלה, אם היא עדיין ברשותכם.
  • הסתכלו בפירוט המוצר בחנות או בעמוד המוצר באינטרנט. על כל מוצר מפורטות המדפסות שאליהן ראש הדיו מתאים, ותוכלו להשוות את שם הדגם הכתוב בפירוט עם הדגם שיש לכם.

איך בוחרים סוג דיו?

חשוב לדעת שאין המון סוגי דיו לבחור מהם, למעט שחור וצבעוני. ראש דיו שחור הוא ראש דיו נפרד מצבעוני, וחשוב לבחור בראש הדיו הרצוי. יש מדפסות שכלל לא מדפיסות בדיו צבעוני, ולכן חשוב להימנע מרכישה מיותרת כאשר דגם המדפסת כלל לא תומך באופציה הזו. כן חשוב לדעת שיש סוגים שונים של ראשי דיו, למשל ראש דיו מקורי שיוצר ע"י היצרן עצמו, ראש דיו תואם שלא יוצר ע"י היצרן אך תואם באופן מושלם למדפסת, וממוחזר שהוא ראש דיו שכבר שומש ועבר מילוי מחדש כדי לחזור לשימוש ולמנוע פגיעה באיכות הסביבה.

 מתי אצטרך להחליף ראש דיו?

את ראש הדיו יש להחליף כאשר ההדפסה כבר לא יוצאת בצבע חד וחי, אלא בצבע דהוי או עם חלקים חסרים. אם ממתינים יותר מדי זמן עד להחלפה, בשלב מסוים דפים ייצאו לבנים לחלוטין ללא דיו. מומלץ לרכוש ראש דיו קצת לפני שהדיו אוזל כדי להימנע מהשבתה של המדפסת, ממש בסמוך להתרוקנות ראש הדיו.

אילו חברות נמכרות בארץ?

יש כמה חברות שמוכרות דיו למדפסת, והמובילות שבהן הן HP, Bother, Canon, ועוד מספר חברות מובילות נוספות.

למה לקנות בxl dyo?

באתר dyo xl תמצאו ראשי דיו וטונרים תואמים שיכולים להתאים בדיוק למדפסת שלכם, ובמחירים נוחים והוגנים. המגוון הרחב באתר יכול להתאים כמעט לכולם ולספק את ראשי הדיו הדרושים ביותר בארץ, גם למדפסות נפוצות ביותר וגם למדפסות נפוצות מעט פחות. אנחנו מספקים ראשי דיו של HP, דיו למדפסת Brother ועוד רבים וטובים שיכולים להתאים למדפסת ולמלא את צרכי ההדפסה שלכם. אנו מציעים שירות טוב ללקוח ויכולים לסייע בכל בעיה ולהעניק מענה לכל שאלה.

סיכום

חיפוש של דיו למדפסת בתל אביב לא צריך להיות מסובך, ובעיקר אם ניתן להשיג אותו באינטרנט עם משלוח עד הבית. אנו ב-xl dyo מציעים באתר שלנו ראשי דיו איכותיים שיכולים להתאים למדפסת שלכם במחירים נוחים לכל כיס. רוצים לרכוש ראש דיו תואם ואיכותי? אתם מוזמנים להיכנס לאתר, לצפות בקטלוג שלנו ולבחור ראש דיו להדפסה איכותית ומהירה בכל מדפסת.