מדפסת הפכה כבר מזמן לאחד ממוצרי החובה בכל בית, וגם היום בעידן הדיגיטלי עדיין יש צורך בהדפסה מפעם לפעם. בדיוק בשביל זה צריך לקנות דיו למדפסת, ותושבי המרכז יוכלו למצוא דיו למדפסת בחולון שיוכל להתאים בדיוק לצרכים שלהם. הבחירה בדיו למדפסת צריכה לכלול מספר פרמטרים, אותם נפרט כאן:

 דיו תואם או דיו מקורי?

כאשר מגיעים לרכוש ראש דיו, נתקלים לעתים בביטוי "דיו תואם" או "דיו מקורי". מה זה בעצם אומר? דיו מקורי הוא ראש דיו שיוצר בידי היצרן של המדפסת. ראש דיו תואם הוא לא ראש דיו שיוצר על ידי היצרן המקורי, אלא על ידי יצרן אחר והוא בעצם חלופה זולה יותר לאותו המוצר. במקרים רבים יש לכך יתרון, גם במחיר וגם בכמות דיו גדולה יותר. הדיו התואם לא מציע רמה נמוכה יותר באיכותו, אלא מציע חלופה זולה ונגישה לכל הצרכנים לעומת ראש הדיו המקורי.

אילו פרמטרים חשובים לבחירת דיו?

  • התאמה למכשיר: לכל מדפסת יש ראש דיו או מספר ראשי דיו שתואמים את הדגם שלה. חשוב לבדוק את מספר הדגם של המדפסת ולהתאים עבורו את ראש הדיו המתאים. גם במקרים של ראש דיו תואם, יהיה כתוב על גבי אריזת המוצר או בעמוד המוצר באינטרנט לאילו מדפסות הוא מתאים.
  • מחיר: השוו מחירים כדי לקבל את הדיל המשתלם ביותר.
  • רכשו ממקור מהימן: חשוב לרכוש את ראש הדיו מאתר שמתמחה בכך, או מחנות מוכרת שמציעה מוצרים איכותיים בלבד.

 איך אפשר לחסוך בדיו?

  • הגדרת המדפסת למצב חיסכון בדיו: ניתן להגדיר למדפסת לחסוך בדיו במהלך ההדפסה.
  • התאמת הרזולוציה ובדיקה מקדימה: בדקו את הרזולוציה של המסמך לפני ההדפסה, והתאימו אותו באופן מרבי לצרכים שלכם. הבדיקה המוקדמת תמנע מכם הדפסה מיותרת של מסמך שלא נראה כפי שרציתם, ובעקבות כך תמנעו בזבוז דיו ודפים.
  • בחרו מראש במדפסות חסכוניות יחסית: יש מדפסות שמציעות הדפסה חסכונית פר עמוד, וניתן מראש לרכוש אותן כדי לחסוך בעלויות הדיו בטווח הארוך. יש מדפסות מומלצות מאוד של מותגים מוכרים, למשל HP, Canon, Brother ועוד. גם לדגמים אלו וגם לדגמים נוספים אפשר להשיג ראש דיו מתאים, ובהחלט ניתן להשיג אצלנו באתר דיו למדפסת קנון, וכמובן גם ראש דיו למדפסת HP, אחד המותגים החזקים ביותר בתחום.

למה לקנות בxl dyo?

החנות המקוונת של xldyo מציעה לצרכנים ראשי דיו מותאמים ואיכותיים במיוחד, שיוכלו למלא את צרכי ההדפסה הביתיים והמשרדיים. אנו מציעים דילים משתלמים שיכולים לעזור לכם לחסוך בדיו, לקנות בזול ולהנות מהדפסה משתלמת בלי לקרוע את הכיס. אנו מאמינים גם בשירות אדיב ונעים ללקוח, לצד ייעוץ מקצועי והתאמה מושלמת של ראש הדיו לדגם ולצרכים שלכם. קטלוג המוצרים שלנו זמין אונליין, וניתן להזמין משלוחים ברחבי הארץ ולקבל את ראש הדיו עד הבית.

סיכום:

אם אתם מחפשים ראש דיו, ובעיקר אם אתם גרים באזור המרכז ומחפשים דיו למדפסת בחולון, תוכלו למצוא אותם בחנויות מתמחות וגם באתר xl dyo. אצלנו תוכלו להנות ממחירים משתלמים, התאמה מלאה לדגמי המדפסות הנמכרים בישראל וגם שירות טוב, אדיב ומקצועי ללקוח. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל בעיה, וכמובן להזמין את ראש הדיו שלכם כבר היום מאתר ולקבל אותו במהירות עד הבית.