כדאי לדעת

ראשי » כדאי לדעת » שילוב נכון: 4 יתרונות מרכזיים במדפסת משולבת

שילוב נכון: 4 יתרונות מרכזיים במדפסת משולבת

שילוב נכון: 4 יתרונות מרכזיים במדפסת משולבת

מדפסת משולבת היא מדפסת שכוללת שימושים נוספים מלבד הדפסה רגילה: היא גם מכונת צילום, מאובזרת בסורק מובנה ובפקס, ובאמצעותה ניתן להדפיס גם הדפסה דו-צדדית או להדפיס על נייר לא סטנדרטי, דוגמת מעטפות ומדבקות למדפסת. במדפסות אלו יש לעיתים קרובות חיבור לרשת, שמאפשר חיבור ממספר מחשבים. כיום ניתן למצוא מדפסות לייזר משולבות וכן מדפסות הזרקת דיו. מחפשים מדפסת ומתלבטים איזו לקנות? בעמוד הזה ריכזנו עבורכם מספר יתרונות למדפסת, מידע על מחירים ומדפסות מומלצות. 

היתרונות במדפסת משולבת

חוסכת מקום

על אף שמדפסת משולבת עשויה להיות גדולה יותר ומאסיבית ביחס למדפסת הרגילה, עדיין ניתן לחסוך באמצעותה במקום, וזאת משום שהיא כבר כוללת מגוון שימושים, שכל אחד מהם יכול לתפוס מקום נרחב בפני עצמו. כשיש לכם מדפסת משולבת אתם לא צריכים לדאוג למקום נוסף לפקס בנפרד או לסורק. מדפסות משולבות מגיעות במגוון גדלים, כך שתוכלו למצוא את הגודל האידיאלי למיקום בחלל וכן לצרכים שלכם.

פחות שקעים

אצל רבים מאיתנו רוב שקעי החשמל מנוצלים כבר ע"י מכשירי חשמל ואלקטרוניקה אחרים, כמו המחשב, מסך המחשב, מטענים למכשירים, מסך טלוויזיה ועוד. מדפסת משולבת מצריכה שקע אחד, בעוד שמדפסת רגילה לצד מכשירים נוספים כמו סורק, יכולים לתפוס מספר שקעים. כמו כן, החלל נשאר מסודר ואסתטי יותר כשיש פחות כבלי חשמל, ועל צורך זה עונה מדפסת משולבת.

חיסכון בעלויות

אומנם מדפסת משולבת עשויה להיות יקרה יותר ממדפסת רגילה (על מחירים נדבר בהמשך), אך יש לזכור שמדפסת זו כבר כוללת בתוכה מספר התקנים, שרכישה נפרדת שלהם יכולה לעלות פי שניים. נוסף על כך, השימוש במכשיר זה חוסך גם בעלויות התפעול. כלומר, יש צורך להשתמש רק בסט אחד של חומרים להדפסות כמו דיו, במקום לדאוג לרכישה של חומרים לכל ההתקנים בנפרד. כך למשל, אם ברשותם מדפסת משולבת של HP, אחת החברות המובילות בישראל וזו ששולטת בנתח השוק הגדול ביותר בתחום, תצטרכו לרכוש דיו למדפסת hp בלבד, בלי לדאוג לדיו להתקנים אחרים שלעיתים מיוצרים ע"י חברות שונות.

חיסכון בזמן

במדפסות משולבות רבות ניתן להתחבר ממספר מחשבים כדי לבצע הדפסה. כך ניתן להציב את המדפסת במקומה, בלי לדאוג לחיבור ישיר למחשב לצורך הדפסה. משום שמספר מחשבים יכולים להתחבר אליה בו זמנית, ניתן לחסוך בזמן לצד הנוחות, וזאת משום שאין צורך לגשת למחשב ייעודי שממנו מעוניינים לבצע את ההדפסה.

מחירי מדפסת משולבת

טווח המחירים של מדפסות משולבות רחב: המדפסות הזולות יותר עולות כ-300 ₪ בממוצע, ואילו היקרות ביותר יכולות לעלות כמה עשרות אלפי שקלים. בממוצע, מד המדפסות היקרות במיוחד מתאימות לשימושים מקצועיים ולהדפסות מרובות, כמו בתי דפוס, ספריות בתי עסק שונים, ועוד. לשימוש הביתי אפשר להסתפק במדפסת איכותית שתשמש אתכם לאורך זמן ועולה בטווח של עד 1000 שקלים. לשימוש משרדי מדפסת משולבת מומלצת במיוחד, שכן היא כוללת בתוכה מספר שירותים שכיום הכרחיים למשרדים רבים. לפיכך רצוי להשקיע במדפסת איכותית שתתאים לאופי העבודה ולצורכי המשרד.

לסיכום

מדפסת משולבת היא פתרון מצוין לאנשים שמעוניינים במוצר שכולל בתוכו מספר פונקציות שימושיות מלבד הדפסה רגילה. מדפסת זו מתאימה לשימושים רבים, למשרד, לבית וכן לבתי דפוס ולעסקים גדולים. אם תרצו לרכוש מדפסת כזאת, חשוב לבחור בקפידה מדפסת שתתאים עבור הדרישות והצרכים שלכם: התחשבו בגודל המדפסת, הפונקציות, מהירות ההדפסה, איכות ההדפסה, וכן במחיר ובשיקולי עלות נוספים כמו צריכת דיו. לבסוף, רצוי לרכוש את המדפסת וכן את המוצרים הנלווים לה מספק אמין ואחראי, שמעניק שירות איכותי וללא פשרות.

שתפו

יכול לעניין אותך

איך בואיך בוחרים מדפסת למשרד?חרים מדפסת למשרד?
כדאי לדעת

איך בוחרים מדפסת למשרד?

בשנים האחרונות נראה כי הטכנולוגיה משתלטת על חיינו ואט אט מייתרת את הצורך בהדפסות ובמסמכים פיזיים. עם זאת, רבים יודעים

המותגים שלנו

עגלת הקניות

התחברות

עדיין אין לכם חשבון?

0 items עגלה
החשבון שלי

שלא תגידו שלא אמרנו... המשלוחים חינם לנקודות איסוף בקניה מעל 99 ₪

מדיניות משלוחים

משלוח חינם עם שליח עד הבית

בהזמנה ב-300 ₪ ומעלה. 

משלוח דואר רשום

15 ₪

משלוח חינם לנקודת איסוף

חינם בהזמנה ב-99 ₪ ומעלה

משלוח אקספרס עד הבית/העסק

25 ₪

משלוח לנקודת איסוף

9 ₪

איסוף עצמי

0 ₪

דילוג לתוכן